Workshopy a semináre

Naučte sa krok po kroku všetko, čo potrebujete vedieť o fotení aj o postprocesoch a získate množstvo tipov a trikov od profesionálov. Či ste začiatočník, pokročilý fotograf alebo profesionál určite si v našej ponuke workshopov nájdete tému, ktorá vás zaujme.

Potrebujete iba dobrú náladu a chuť niečo sa naučiť. Všetko ostatné zabezpečíme, vrátane bezplatného zapožičania fototechniky, ktorú máme k dispozícii.

Ponuku workshopov pripravujeme, poprípade vyrobíme pre vás individuálny workshop podľa vašich požiadaviek.

Aktuálne workshopy: 

Svadobný workshop s Petrom Peluchom

Viesť život svadobného fotografa môže byť veľmi stresujúce. Hlavne keď si uvedomíme, že fotografujeme „pravdepodobne“ jeden z najdôležitejších a najdrahších dní v živote dvoch ľudí zároveň. Ako zvládnuť náročné situácie počas svadby a to, ako odporučiť úžasný zážitok pre novomanželov a získavať nových klientov sa vám pokúsi vysvetliť vo Svadobnom workshope zima 2016 svadobný fotograf Petr Pelucha.

Portrétny workshop s Palkim

Workshop, ktorý zmení váš pohľad na fotografiu a to, čo je pre dobrú fotku skutočne podstatné. Naučíte sa, ako pripraviť kvalitnú kompozícu, od ktorej je už len krôčik k dokonalému výsledku. Precízna kompozícia umožní, že z photoshopu sa stane len doplnok.

Fotokurz pre začiatočníkov s Robom Kočanom 

Informácie doplníme čoskoro. V prípade otázok sa neváhajte obrátiť na sekretariat@darian.sk


Prihláste sa na odber newsletteru a budete vedieť o každom workshope v Dariane

* povinné položky

©Tomas Halasz